Ankara Gülüş Estetiği

Ankara Gülüş Estetiği

Gülüş estetiği insan sağlığı ve sosyalleşmesi açısından oldukça önemli olan, daha doğal ve estetik açıdan güzel olmayı sağlayan tedavi yöntemlerine verilen isimdir. Dişler sadece yemek yemeye değil aynı zamanda yüz güzelliğinin de önemli bir parçası olduklarından çeşitli sebepler yüzünden bozuk olduklarında kişileri olumsuz etkileyebilmektedirler. Özellikle özgüven duymak, etkili sosyal ilişkiler kurmak açısından etkili gülüşün önemi çok büyüktür. Uzman ekibi ve gelişmiş teknolojik altyapısı ile sunduğumuz hizmetler kapsamında bölgesinde Ankara gülüş estetiği olarak öne çıkan bizler, doğal, güzel ve estetik gülüşler elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Gülüş Estetiği Niçin Önemlidir?

Gülmek yüz güzelliğinin tamamlayıcı bir özelliğidir. Eğer rahat gülemiyorsanız ya da gülmekten kaçınıyorsanız bu durum psikolojik açıdan pek çok sorun yaratacaktır. Aynı zamanda sağlıksız bir ağız yapısına sahip olmak çeşitli fiziksel sorunları da beraberinde getirecektir. Bu bakımdan gülüş estetiğinin önemi hem psikolojik hem de fizyolojik rahatlamalar sağlamaktadır.

Başkaları ile rahat ilişkiler kurabilmek, rahat bir şekilde yemek yiyebilmek için ağız yapınızdaki bozukluklar düzeltilmeli, bunun yerine sağlıklı gülüşlere sahip olmanız gerekmektedir. Sunmuş olduğumuz Ankara gülüş tasarımı hizmeti ile etkileyici ve doğal görünen gülüş yapısına kavuşmanıza yardımcı oluyor, ağız sağlığınız için gerekli önlemleri alıyoruz.

Gülüş Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Gülüşünüzü engelleyen durumları ortadan kaldırmak için yapılacak gülüş estetiği tedavisi uygulaması için ilk olarak hastalarımızın estetik açıdan beklentilerini doğru olarak saptıyoruz. Hastalarımızın istedikleri ile yapılabilecekler arasında kurduğumuz sentez sonucunda onlar için en uygun tedavi yöntemlerini sunuyoruz. Ağızdan alınan ölçüler aracılığıyla modeller üzerinde sorunları tespit ediyor ve bunları gidermek için yapılacakların planlamasını sağlıyoruz. Hastaların istekleri ön planda olması yüzünden, onların istedikleri formda bir kazanım sağlaması için çaba gösteriyor ve sunduğumuz çözümlere kendilerinin de onay vermeleri halinde gerekli işlemlere başlıyoruz.

Bu kapsamda gülüş estetiği tedavisi işlemleri için şu adımlar duruma göre yapılmaktadır;

  • Çürük dişler ve diş eti hastalıkları tespit edilir, bu çürükler ve hastalıklar giderilir,
  • Diş temizleme işlemi yapılır. Özellikle diş lekelerinin giderilmesi için özel yöntemler uygulanır,
  • Diş eksikliği bulunuyorsa implant ve protez uygulaması yapılır,
  • Protez olarak takılacak porselen, zirkonyum vb. dişler seçilir,
  • Gerekiyorsa tel tedavisi uygulanır.

Bu aşamalar sonucunda gülüş estetiği tedavisi sona ermektedir. Bu sayede hastalarımız rahatça gülebilmekte, sağlıklı ağız yapılarına kavuşabilmektedirler.

Gülüş Estetiği Ne Kadar Sürer?

Gülüş estetiği süresi yapılacak müdahalelere göre belirlenmektedir. Fakat uzun tedavi yöntemleri gerektirmeyen durumlarda ortalama 15 gün içerisinde estetik açıdan etkileyici ve doğal gülüşleri elde etmeniz mümkündür. Uzman ekibimiz ile hasta odaklı hizmet anlayışı yürüttüğümüz için tüm tedavi süreci boyunca hastalarımız ile yakından ilgileniyor ve bölgede Ankara gülüş estetiği için en çok tercih edilenler arasında yer alıyoruz.

Kliniğimizde gülüş tasarımının yanı sıra en çok implant uygulaması yapılmaktadır. Başta ankara olmak üzere türkiye genelinden implant yaptırmak isteyen müşterilerimiz günü birlik implant yaptırdıktan sonra memnun bir şekilde kliğinimizden ayrılmaktadır. Ankara implant klinikleri arasında bizi en çok tercih etmelerinin sebebi kesinlikle tecrübemiz ve uzmanlığımızdır.  Dt. Ömer Bayar.

Kızılay Mah. Meşrutiyet Caddesi

Adresimiz: Kızılay Mah. Meşrutiyet Caddesi No: 20/4 Çankaya/Ankara

İletişim Telefonumuz: 0552 319 26 92

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı