Boyalı Saçlar için En iyi Şampuan

Boyalı Saçlar için En iyi Şampuan

Boyalı saçlar için en iyi şampuan, saçlarınız boyalı haldeyken saçlarınıza en iyi bakım yapan şampuandır. Eğer saçlarınız boyalı ise ve saçınızdaki boyayı akıtmadan en iyi bakımı yapacak saç şampuanlarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Boyalı Saçlar için En iyi Şampuan Çeşitleri

Boyalı saçlar için sizlere bahsedeceğim şampuanların özellikleri, saçlarınızdaki boyanın daha uzun dayanması, saçlar boyalı iken yıpranan saç tellerini onarması, saç ve saç diplerine bakım yapması gibi ortak özelliklere sahip. Bakalım boyalı saçlara gelen en iyi şampuanlar ve tavsiye edilenler hangisiymiş?

Davines Boyalı Saçlar için Besleyici Şampuan

Piyasa fiyatı 60.99 TL olan bu şampuan, perma, düzleştirme, boya, röfle gibi kimyasal işlem görmüş saçlardaki tahribatı gidermekle meşhur. Ayrıca kırılan saçları besler ve hacim kazandırır. Her gün kullanılabilir.

Davines Boyalı Saçlar için Besleyici Şampuan

Uygularken nemli olan saçlarınıza masaj yaparak uygulayın. Uyguladıktan sonra 5-10 dakika bekletin ve durulayın. Hepsi bu kadar.

Kérastase Boyalı Saçlar İçin Şampuan

Kerastase gibi bilindik bir markanın 59.99 TL’ye sattığı harika bir boyalı saç şampuanıdır. Özellikle boyalı ve röfle ile hassaslaşmış, tahrip olmuş saçlara bakım yapar ve besler.

Kérastase Boyalı Saçlar İçin Şampuan

İçeriği sayesinde her bir saç telini korur ve saçların nem seviyesini koruma altına alır. Saçlardaki renk bozulmalarına karşı kalkan oluşturarak, saçlardaki boyanın daha kalıcı olmasını sağlar. Uygulama esnasına saçlar su ile nemlendirilir ve nemli saça uygulanan şampuan masaj ile hayat bulur. Saçlarınızda 5 dakika beklettikten sonra bol su ile durulanır.

BIOXCIN Quantum Şampuan Double Effect

Bioxcin gibi bilindik bir markanın boyalı saçlar için çıkardığı en iyi şampuanlardan birisi olan bu saç şampuanı 23.98 TL’ye satılıyor. Bir çok kullanıcının da tavsiye ettiği Bioxcin saç şampuanı boyalı saçları koruduğu gibi aynı zamanda saçların dökülmesini de engelliyor.

BIOXCIN Quantum Şampuan Double Effect

Bir kullanıcı yorumunda okuduğum kadarıyla saç dökülmesine karşı bu şampuanı serumla beraber kullandığımda hem boyalı saçlarımı koruyor hem de saçlarımın dökülmesini kesiyor. Hem de bir hafta kadar kısa bir sürede, diye belirtiyor.

Fudge Colour Lock, Şampuan ve Saç Kremi

Bir çok kişinin tavsiye ettiği Fudge Color Lock, hem saç kremi hem de saç şampuanı  özelliğine sahip. Saçlarınıza kullandığınızda saç renginizin ömrünü uzatır ve saçlarınızı koruma altına alır.

Daha kalıcı, akmayan ve kolay taranan saçlar için bu saç şampuanını tercih edebilirsiniz. Bunun için fudgehair.co.uk adresinden ürünü sipariş edebilirsiniz.

Fudge Colour Lock, Şampuan ve Saç Kremi

Boyalı saçlar için en iyi şampuan konumuza burada son vermek istiyorum. Eğer sizin de bildiğiniz boyalı saçlar için şampuan önerileriniz olursa lütfen aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere yazın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?