Burun Küçültme Maskesi (Burnum Küçüldü!)

Burun küçültme maskesi ile burnunuzu küçültmek ister misiniz? Bir çok cilt bakım youtuber’ının kendi kanallarından paylaştığı ve Avrupa’da son derece popüler olan burun küçültme maskesi ciddi ciddi burnun küçülmesini sağlıyor. Eğer sizde burnunuzun büyük olmasından şikayet ediyorsanız bu maskeyi kullanabilirsiniz.

Burun Küçültme Maskesi

Bazı insanlar burnunun büyük olmasından yakınır. Burnunun çok dikkat çektiğini ve mutlaka burun estetiği olması gerektiğini düşünür. Kimileri ise burun estetiği olmaktan korkuyor. Ancak doğal yöntemler her zamanki gibi yetişiyor ve burun küçültmek için gerekli doğal tarifler ortaya çıkıyor.

Burun Küçültme Maskesi

Avrupa’da çok ünlü cilt bakım ve estetik youtuberları kendi kanallarında burun küçültme maskesi tarifleri yayınlayarak, burundaki ödemlerin giderildiği taktirde gerçekten de burnun küçüldüğünü kanıtladılar. Büyük buruna sahip olan kişilerin genel olarak burnunda ödem biriktiği aşikar. Bu ödemler sadece burun bölgesinden basit ve kolay maskeler ile atılabiliyor. Böylece burun ciddi anlamda küçülme sağlıyor.

Eğer burun estetiğinden korkan biriyseniz ve burnunuzun günde sadece 10 dakika kadar bir zamanda küçültmek istiyorsanız sizlere burun küçültme maskesi tarifini denemenizi öneriyorum.

Burun Küçültme Maskesi Tarifi

Aynaya her baktığınızda büyük bir burunla karşılaşıyor, fotoğraf çekilirken bile poz vermek istemiyorsanız tamamen doğal, basit ve evde yapılabilen burun küçültme maskesi ile tedavi edebilirsiniz. Hemde ağrısız sızısız burun küçültme olacak.

Malzemeler:

  • 1 çay kaşığı zencefil
  • 1 çay kaşığı diş macunu
  • 1 çay kaşığı elma sirkesi

Nasıl Yapılır?

  • Yukarıdaki tüm malzemeleri bir kase içerisine koyun.
  • Bir çay kaşığı ile tüm malzemeleri güzelce karıştırın.
  • Sonrasında burnunuzu biraz ıslatıp elde ettiğiniz karışımı sürün.
  • Temiz kullanılmamış bir diş fırçası ile nazikçe burnunuzu fırçalayın.
  • Ancak burada dikkat edilmesi gereken iki şey var. Fırça darbeleri yukarıdan aşağıya olmalı ve nazikçe olmalıdır.
  • Özellikle kemerli bölgelere daha özen gösteriyoruz.
  • Bu uygulamayı yaptıktan sonra yüzünüzü önce elma sirkesi ile temizliyor, ardından da su ile yıkıyoruz.

Burun küçültme maskesi, burnunuzdaki ödemi zamanla atacak ve doğal olarak burnunuzda olan küçülmeyi rahatlıkla görebileceksiniz. Bu tarifi 10 gün boyunca günde bir kere uygulamalısınız. Eğer burnunuzda maskeyi sürdükten sonra yanma hissederseniz veya alerjik bir reaksiyon ile karşılaşırsanız hemen bölgeyi su ile temizleyip kurulayın.

Bir çok insan burun estetiğinden korkuyor. Ayrıca fiyatları da oldukça pahalı. Eğer sizlerde böyle düşünüyorsanız yukarıda paylaştığım maskeyi deneyebilir ve tecrübelerinizi bizimle aşağıdaki yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Bu ve buna benzer maskeleri cilt bakım sayfamızdan okuyabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı