Ege Pozitif Psikoloji

İzmir’de genel yetkin psikoterapi teknikleriyle çalışan Ege Pozitif Psikoloji açısından eğitim ve uzmanlık en başta gelen temel kriterlerdendir. Bu doğrultuda danışanlara son nesil teknik yöntemler ile psikolojik destek sunulmaktadır. Karşıyaka psikolog arayışı içindeyseniz doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu kapsamda verilen hizmetleri maddeler halinde şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Bireysel Psikoterapi

Panik atak, kaygı bozukluğu, hasta olma korkusu, çaresiz ve umutsuz duruma sahipseniz ve buna benzer bireysel sorunlarınız bulunuyorsa farkındalık ve çözümler için alanında uzman terapistlerimize başvurmanızı ve onlardan ayrıntılı bilgi almanızı öneririz.

  • Evlilik Terapisi

Evlilik terapistlerimiz vasıtasıyla evliliğinize yeni bir heyecan getirmeye hazırız. Her evlilikte sorunlar bulunmaktadır; en büyüğü de iletişimsizlik ve anlaşılmamaktır. Bu gibi sorunlarınız olduğu takdirde aile terapistlerimizle görüşmenizi öneririz.

  • Çift Terapisi

Alanında yetkin uzman çift terapistlerimizle hizmet verilmektedir. İlişkiyi geliştirme konusunda her eşin ayrı ayrı tam bir sorumluluk üstlenmesi mutlaka gereklidir. Seçimleriniz olduğunu fark etmelisiniz ve bu seçimlere göre hareket etmelisiniz. Kendinizi ve eşinizi daha mutlu edebilmek maksadıyla ne kadar bilgi varsa onları kullanmayı seçebilirsiniz; bunu seçmeniz sizin yararınıza olan bir gelişmedir.

  • Aile Terapisi

Ailenizin mutluluğu ve devamlılığı için alanında uzman ve profesyonel personelimizle yanınızdayız. Evlilik terapisi arıyorsanız; ilişkinizde bir şeyler yolunda gitmiyor ve bunu değiştirmek istiyorsanız doğru yerde olduğunuz söylenebilir. İzmir aile terapisti tarafından sağlanan terapiyi almanız yaşamınıza yeni bir yön tabelası oluşturmak için iyi bir fırsattır.

  • Cinsel Terapi

Karşılaşılan her türlü cinsel sorun ve problem için uzman cinsel terapistlerimizden randevu alıp gerekli hizmeti alabilirsiniz.

  • Çocuk Ergen Terapileri

Çocuk Psikolojisi alanında çalışmakta olan, çocuklar ile psikolojik danışma sürecini yürüten ve bu alanda bizzat çocuklara ve ailelerine sorunların çözümü konusunda yardımcı olan uzmanlara pedagog denir. Çocuğu anlamak ve yardımcı olmak için psikolojik danışma süreci çok büyük önem taşımaktadır. Bu yardım sürecinde pedagog düşünülürse Ege Pozitif Psikoloji kadrosunda bulunan pedagoglarla çalışabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için Ege Pozitif Psikoloji’ye başvurabilirsiniz. Kurumumuz İzmir pedagog alanında her türlü hizmeti vermeye hazırdır.

Kaynak : https://www.egepozitifpsikoloji.com/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Close