Gözenek Sıkılaştırıcı Maske Tarifi (Çağla Şikel Tarifi)

Gözenek sıkılaştırıcı maske tarifi arayan herkese Çağla Şikel’in youtube kanalındaki tarifini anlattığı maskeyi öneriyorum. Kendi cildim üzerinde denediğim ve gerçekten gözenekleri sıkılaştıran bu mucize maskenin sizlerinde işine yarayacağını düşünüyorum.

Gözenek Sıkılaştırıcı Maske Tarifi (Çağla Şikel Tarifi)

Cildimde ki gözenekler çok büyük ve ne denediysem bir türlü tedavi edemedim. Bir çok kozmetik ürün aldım. Bir çok doğal ve gözenek sıkılaştırıcı tarif denemedim. Ancak nafile. Hiç biri işe yaramadı. Ta ki Çağla Şikel’in gözenek sıkılaştırıcı maske tarifi ile karşılaşana kadar.

İlk olarak sizlere gözenek sıkılaştırıcı maske öncesi ve sonrası halini göstererek başlamak istiyorum. Eğer sizinde benim gibi geniş gözeneklere sahip bir cildiniz varsa mutlaka bu maskeyi uygulamalı ve aşağıdaki sonuçları almanız lazım.

Gözenek Sıkılaştırıcı Maske Öncesi ve Sonrası

Gördüğünüz gibi sol taraftaki gözeneklerime dikkat ederseniz çok geniş ve sanki yaşlanmış bir cilt havası veriyor. Ancak Çağla Şikel’in gözenek sıkılaştırıcı maske tarifinden sonra sağ taraftaki cilde kavuştum. Dilerseniz lafı çok uzatmadan gözenek sıkılaştırıcı maske tarifine geçelim.

Çağla Şikel’den Gözenek Sıkılaştırıcı Maske Tarifi

Eğer cildinizdeki gözeneklerin sıkışmasını istiyorsanız mutlaka 3 günde 1 defa bu maskeyi uygulamanız gerekiyor. Oldukça basit ve kolay malzemeler ile bu maskeyi hazırlayacağız.

Malzemeler:

  • 1 adet yumurta
  • 1 çay kaşığı un

Nasıl Yapılır?

  • Cam bir kase içerisine yumurtayı kırın ve üstüne 1 çay kaşığı un atıp güzelce karıştırın.
  • Elde ettiğiniz karışımı cildinize dairesel hareketler ile uygulayın.
  • Düzenli olarak üç günde bir defa mutlaka yapın.
  • Bir kaç uygulamadan sonra geniş gözeneklerin kapanacağına gözlerinizle şahit olabilirsiniz.
  • Maske özellikle geniş gözeneklerin bulunduğu noktalara özen gösterilerek sürülmelidir.
  • Bu maske cildinizde en az 15-20 dakika beklemelidir.
  • Bekleme süresi sonunda ılık su ile cildinizi yıkayabilirsiniz yada bir cilt süngerini ılık suya batırıp cildinize masaj yaparak silebilirsiniz.

Maske kullanımı sonrasında cildinizde ayrıca bir sıkılaşma hissediyor. Bu maske kullanımı sonrasında cildinize bir miktar gül suyu sürerek cildinizin daha taze kalmasını da sağlayabilirsiniz. Şimdi sizlere yazdığım bu yazımın birde Çağla Şikel anlatımlı videosunu paylaşmak istiyorum.

Yukarıdaki maske tarifi gibi cilt bakım maskeleri arıyor ve cildinizi daha da güzelleştirmek istiyorsanız cilt bakımı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı