Hakkımızda

Tedavievde.com

26 Ağustos 2016 yılında hizmete başlayan sitemiz www.tedavievde.com siz değerli ziyaretçilerimize cilt bakımı, saç bakımı, güzellik, evde tedavi, cilt sorunları, el ve ayak bakımı, sağlık, bitkisel ürünlerin ve doğal ürünlerin faydaları, diyet gibi bir çok konuda tarifler ve detaylı yazılar hazırlamaktadır.Her insanın sağlığını ilgilendiren bu yazılar, ciddi araştırmalar sonucunda yazılmakta ve baya emek verilmektedir.

Onlarca kategori altında binlerce yazı bulabileceğiniz sitemizde bir çok konu hakkında bilginiz olacak ve sağlığınız için bir çok uygulamayı yapabileceğiniz yazılarla doludur.

Uyarılar ve Hatırlatmalar

Tedavievde.com içerisindeki hiç bir yazı doktor tavsiyesi değildir. Bu yazılar editörler tarafından araştırılarak yazılmış ve konusunda uzman hekimler tarafından yayınlanmış makalelerden derlenmektedir. Bu nedenle sitemizden bakarak uygulayacağınız her şey sizlerin sorumluluğundadır.

Sitemizde yazılan güzellik maskeleri ve diğer diyet tarifleri her uygulayanın işine yaramayabilir. Birine iyi gelirken diğerine gelmeyebilir. Örneğin bazı cilt tiplerine yumurta çok iyi gelirken bazı ciltlerde tahriş, kızarıklık ve sivilce yapabilir. Bu nedenle cildinize uygulayacağınız her uygulamayı cildinizin görünmeyen bir yerinde test edip sonrasında uygulamanızda fayda var.

 

Sitemiz ile herhangi bir görüşünüzü, şikayetinizi veya kaldırılmasını istediğiniz görseli bildirmek için aşağıdaki mailden bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim: info@tedavievde.com

Kapalı