İbrahim Saraçoğlu Saç Uzatma Kürleri

İbrahim Saraçoğlu saç uzatma kürleri hakkında bir çok programa katılmış ve bizleri doğal yollardan saç uzatmak için bir çok konuda olduğu gibi bilgilendirmiştir. Bu katıldığı programlarda anlattığı saç uzatma kürlerini sizlerle paylaşmak ve sizlerinde bu kürleri evde uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

İbrahim Saraçoğlu Saç Uzatma Kürleri

Saç uzatmak her kadın için önemli bir konudur. Bir çok kadın saçlarınızı hızlı bir şekilde uzatmak için şampuandan, saç maskelerine, saç maskelerinden saç kremlerine kadar denemiş ama çok etkili bir çözüm bulamamıştır.

İbrahim Saraçoğlu saç uzatma kürleri kullanıldığında ciddi anlamda saçlar daha parlak, daha sağlıklı ve gür bir hale geliyor. Aynı zamanda saçlar olduğundan çok daha hızlı bir şekilde uzuyor.

Sonuç olarak kim saçlarının hızlı uzamasını istemez ki? İşte Saraçoğlu’nun verdiği saç uzatma kürleri saçları hızlı saç uzatma evresine sokarak bir anda ciddi boyutlara ulaştırıyor. Eğer sizde saçlarınızın biran önce uzamasını önce aşağıdaki videoyu izlemeli ve sonra anlatacaklarımızı iyi bir şekilde dinlemelisiniz.

Saç Nasıl Uzar?

Saç uzaması bir çok etkene göre değişir. Nasıl beslendiğiniz, saçlarınızın durumu, yaş ve saç bakımı gibi etkenler saçların uzamasında etken olan önemli hususlardır.

Mesela sağlıklı bir saç ayda 3 cm uzarken sağlıksız bir saç sağlıklı hale gelmesinin ardından uzama kat eder. Örneğin çocukların saçları yetişkinlere göre çok daha çabuk uzar. Bunların dışında yapılan araştırmalara göre yaz mevsiminde saçların daha çabuk uzadığı da netleşmiştir.

Bu bilgileri de edindiğimize göre artık İbrahim Saraçoğlu saç uzatma kürleri tariflerine geçebiliriz.

İbrahim Saraçoğlu Saç Uzatma Kürleri

İbrahim Saraçoğlu’nun Saç Uzatma Kürleri

Çok kısa bir süre içerisine hızlı saç uzatmak istiyorsanız İbrahim Saraçoğlu’nun hızlı saç uzatan tarifini mutlaka uygulamalısınız. Hatta bu saç uzatma kürünü bizzat denedim ve tavsiye ediyorum.

Malzemeler:

  • Yarım çay bardağı
  • 3 bardak su

Nasıl Hazırlanır ve Uygulanır?

İlk olarak 3 bardak suyu bir tencerede kaynatın. Kaynadıktan sonra ocağın altını kapatın ve içerisine lavanta suyunu koyun. Bu şekilde 10-15 dakika demlensin.

Bu karışım ılık hale geldikten sonra saçlarınızın diplerinden uçlarına kadar sürün. Mümkünse ellerinize bir eldiven giyerek bu işlemi halledin. Lavanta suyunun saçlarınızda 30-40 dakika beklemesini sağlayın ve bekleme süresi sonunda saçlarınızı ılık su ile yıkayın. Bu kürü haftada en fazla iki veya üç kez deneyin. Saçlarınızın kısa sürede uzayacağını göreceksiniz.

Saç Uzatan Gıdalar (Keçiboynuzu)

İbrahim Saraçoğlu, saçlarını uzatmak isteyenlere bazı gıdaların da tüketilmesi ile çok daha hızlı uzayacağına değiniyor. Mesela saçların hızlı uzaması için keçiboynuzu pekmezi tüketilmesi durumunda saçların çok daha hızlı uzadığını söylüyor. Mesela bu pekmezi marketlerde bulamazsanız aktarlarda kesin vardır. Her gün sabahları ve öğlenleri birer tatlı kaşığı tüketmeniz yeterli olacaktır.

Keçiboynuzu Pekmezi

İbrahim Saraçoğlu’na göre keçiboynuzu tüketmek, saçlarınızı hızlı uzattığı gibi sağlıklı bir yapıya da kavuşturuyor. Sizlere İbrahim Saraçoğlu Saç Uzatma Kürleri hakkında bilgiler vermek istedim. Kısa süre içerisinde saç uzatmak için bir çok saç maskesi paylaşacağım. Sizinde bildiğiniz ve tavsiye ettiğiniz kürler varsa lütfen aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere tavsiye edin.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı