Kırmızı Oje Nasıl Çıkartılır?

Kırmızı oje nasıl çıkartılır? Kırmızı oje bildiğiniz gibi tırnaklardan en zor çıkan renk olarak bilinir. Ancak sizlere anlatacağımız yöntemler ile kırmızı ojenin kolayca nasıl tırnaklardan çıkarılacağını öğreneceksiniz. Bunun için bir kaç malzemeye ihtiyacımız olacak. Bu malzeme ve taktikleri dilerseniz aşağıdan okuyabilirsiniz.

Kırmızı Oje Nasıl Çıkartılır?

Bildiğiniz gibi tırnaklara sürülen ojeler doğru çıkartılmadığı sürece , tırnak etlerine yapışarak kötü bir görüntü ortaya çıkartır. Böylesine kötü bir görüntüye bürünmemek için sizlere Kırmızı oje nasıl çıkartılır? adlı bir yazı paylaşarak sürdüğünüz ojeleri nasıl çıkartacağınız hakkında bilgiler vermek istiyorum.

Kırmızı Oje Nasıl Çıkartılır

Tırnaklarınıza sürdüğünüz ojeleri doğru temizlemediğiniz taktirde ciddi ve kötü bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Özellikle kırmızı oje kullandığınızda bu durum daha da vahim bir durum haline gelmektedir. Peki kırmızı oje nasıl çıkartılır? diye soracak olursanız, sizlere doğru yöntemi anlatalım.

Oje Silinirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk olarak asetonu bir pamuğun üzerine dökün ve tırnaklarınızın üzerinde yaklaşık olarak 4-5 saniye boyunca tutun. Ancak bu bekleme süresinde pamuğun tırnak üzerinde sağa sola kaydırmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde doğru oje çıkartma yönteminiz boşa gider ve sağa sola akan oje tırnak etlerimize yapışır. Birde oradan çıkartmak için uğraşıp durursunuz.

Diğer uygulayacağınız yöntem ise tırnaklarınızı aseton ile temizlemeden önce tırnak etlerimize vazelin sürmek olacaktır. Vazelin , tırnak etlerimize bir kalkan görevi görecek ve böylece silinecek olan ojenin sağa sola çarpmasında ve tırnak etlerine bulaşmamasında bize yardımcı olacaktır.

Ufak bir inceliği de belirtmeden geçemeyeceğim. Oje sürülürken ilk olarak bir kat geçip , diğer katı tamamen tırnak kuruduğunda geçmek , tırnaklarınıza harika bir görünüm verecektir.

Kırmızı oje nasıl çıkartılır? Adlı yazımız umarız hoşunuza gitmiştir. Tırnak bakımı ile alakalı tüm yazılarımızı dilerseniz tırnak bakımı kategorisinden okuyabilirsiniz.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Close