Lazerle Tüy Sarartma Nasıl Yapılır?

Lazerle Tüy Sarartma Nasıl Yapılır?

Lazerle tüy sarartma son zamanlarda oldukça popüler lazer yöntemlerinden birisi haline geldi. Bu uygulama oldukça makul fiyatlara yapılan ve çok işe yarayan bir yöntemdir. Şimdi sizlere bu yönetim nasıl uygulandığını, ne gibi faydaları olduğunu ve uygulama sonrasında tüylerde ne kadar azaltma olacağından bahsedeceğim.

Lazerle Tüy Sarartma Nasıl Yapılır?

Vücudumuza lazer yaptırsak bile lazer sonrasında bir takım tüyler yinede ısrarla çıkmaya devam eder. Belki bütün tüyler eskisi kadar çıkmayabilir. Ancak zor olan bölgelerde seyrekte olsa tek tük tüyler çıkabilir. İşte lazerle tüy sarartma bu durumda yapılabilecek en iyi uygulamalardan birisidir.

Öncelikle sizlere bu işlemin nasıl yapıldığı ile alakalı bir video paylaşmak istiyorum. Uygulama oldukça basit ve çok etkilidir. Dilerseniz videoyu izledikten sonra uygulama ile alakalı diğer tüm detayları aşağıdan okuyabilirsiniz.

Lazerle Tüy Sarartma

Lazerle tüylerini aldıran bir çok kişide çok ince tüyler kendini gösterir. Ancak bu tüyler her ne kadar lazer yapılsa da tamamen kaybolmaz. İşte bu tüylerden kurtulmak ve tüylerin daha sarı gözükmesini isterseniz, bu uygulamayı yaptırabilirsiniz.

Lazerle tüy sarartma işleminden sonra bu tüyler daha çok sarartılır ve böylece görünümü neredeyse mümkün olmaz. Bir çok olumlu yorum alan bu yöntem, bir çok kadın tarafından tercih edilmektedir.

Lazerle Tüy Sarartma İşlemi Nasıl Yapılır?

Eğer sizde lazerle tüy sarartma işlemi yaptırmak istiyor ve en iyi sonuçları almak istiyorsanız, ND:Yağ Q-Switched adı verilen lazer uygulamasını tercih etmeye çalışın. Bu lazer, derinizdeki tüylere derinlemesine etki eder ve tüylerin sararmasında kesin çözüm olur.

Lazerle Tüy Sarartma Nasıl Yapılır

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Lazer sonrasında tüylerin sararmış ve görünmez hale geldiğini gözlerinizle göreceksiniz. Ayrıca Q-switched uygulaması, en derindeki tüy köklerine etki edecek ve bazı tüyleri bile dökecektir. Epilasyon yöntemleri arasında oldukça tercih edilmesinin nedeni de budur.

Lazerle Tüy Sarartma İşlemi ve Yapılanlar

  • İlk olarak tüy sarartma yapılacak olan bölge uyuşturulur.
  • Uyuşturulan bölgeye lazer uygulaması yapılır.
  • Genel olarak iki seans tüy sarartma uygulaması yapılır.
  • Lazerle tüy sarartma sonrasında ağrı ve acı söz konusu olmaz.
  • Tüy sarartma uygulamasından sonra kesinlikle güneşten sakınılmalıdır. Aksi halde cildinizde özellikle de uygulama yapılan bölgede kalıcı lekeler meydana gelebilir.

Lazerle Tüy Sarartma Uygulaması Kimlere Uygulanabilir?

Bu uygulama normal şartlarda her yaşa ve her cilde uygundur. Cildinizin esmer olması veya sarışın olması bu uygulamada hiç bir fark yaratmamaktadır. Her cilt renginde çok başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Lazerle Tüy Sarartma Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Bu uygulama vücudun belirli bölgelerine uygulanabilir. Genel olarak uygulanan bölgeler, kol ve bacak bölgeleridir. Ancak bunun dışında son zamanlarda favori denen bölgelere özellikle kadınlar çok daha fazla uygulamaktadırlar. Çünkü favoriler göze çarpan detaylardır. Hatta sizlere uygulama öncesi ve sonrası birer fotoğraf paylaşmak istiyorum.

Lazerle Tüy Sarartma

Yukarıda bahsettiğimiz gibi bu uygulama sonrasında güneşe çıkmamanız gerekmektedir. Bunun dışında hiç bir yan etkisi yoktur. Lazeri yaptırıp, günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

Bu ve buna benzer epilasyon ile alakalı tüm konularımızı okumanız için sizlere epilasyon kategorimizi oluşturduk. Umarım kategorimizi gezerek buna benzer bir çok konuyu inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM