Leke Kremi Çeşitleri ve Kullanıcı Yorumları

Leke kremi çeşitleri hakkında bilginizin olması oldukça önemlidir. Çünkü cildinizde oluşan lekelere karşı savaşabilmek ve onları tamamen yok etmek için krem çeşitlerini bilmeli ve nasıl kullanacağınızı öğrenmelisiniz.

Leke Kremi Çeşitleri ve Kullanıcı Yorumları

Leke kremi çeşitler ve bu kremleri kullananların kullanıcı yorumlarını sizler için bir yazıda bir araya getirdik. Umarım sizler için faydalı bir yazı olur.

Leke Kremi Çeşitleri ve Kullanıcı Yorumları

Cilt problemlerinin en başında cilt lekeleri gelmektedir. Özellikle bayanların büyük sorunu olan bu lekeler birçok leke kremi çeşitleri ile ortadan kaybolmaktadır. Gündelik hayatımız da özellikle yüz ve boyun bölgesi sürekli olarak dış etkenlerden maruz kalmakta ve bu nedenle tahriş, kızarıklık, döküntü ve lekeler oluşmaktadır. Krem çeşitlerinden haberdar olmayan bayanlar ise bu sorunun ebedi süreceğini sanmakta. Oysaki bu durum hiç de öyle değil. Sizlere önereceğimiz krem çeşitleri ile cildinizin rengini dengeleyebilir, kötü lekelerden kurtulabilirsiniz.

Krem Çeşitleri Nelerdir?

  • Sinoz, Son yıllarda birçok ünlü dâhil bayanları gözdesi olmuş olan Sinoz kremi, bu konu da en iyi örneklerden biridir. Bu krem sayesinde yüzünüzde oluşan güneş lekeleri, çiller ve daha birçok lekeyi harika şekilde kapatmaktadır. Işıltılı bir cilt görünümü sağlayan sinoz kremini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. İçerisinde bitkisel ürünler ve E vitamini bulunan bu krem sayesinde, pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsiniz. Sinoz kremini günde 2 defa kullanabilirsiniz, göz çevresi hariç yüzünüze bir miktar uygulayın ve yumuşak hareketler ile yaygınlaştırın.  Dairesel olarak uyguladığınız kremi, dilerseniz herhangi bir alerjik sorununuz olup olmadığı konusuna varmak için önce bileğinizde uygulayınız. Altın marka ödülü alan sinoz leke kremi, lekeleriniz için ideal bir üründür.
  • Expigment, Eczanelerde rahatlıkla bulabileceğiniz diğer bir ürün ise Expigment Kremdir. Ciltteki tüm sivilce lekeleri ve izlerini, akneleri, renk tonlamaları dengelemesi ile doktorlar tarafından reçete edilebilmekte. Kahverengi lekeler, güneş lekeleri, çiller ve daha pek çok lekeye merhem olan bu krem makul fiyatı ile de kullanıcıya sunulmakta. Etken maddesi hidrokinon olmasından kaynaklı, yaşlanmaya bağlı oluşan lekeler içinde birebirdir. Göz çevresi hariç vücudun her yerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir leke kremi
  • Madecassol, sivilce izleri, yanık izleri ve yara izleri iyileştirmede kullanılan bir krem çeşididir. Sadece eczanelerde bulabileceğiniz bu kremi doktorunuz reçete edebilir. Hücre yenileyici etkisi ve doğuma bağlı oluşan çatlaklar için de kullanılabilen harika bir üründür. Bitkisel içeriği sayesinde madecassol krem hoş kokar ve itici duygu uyandırmaz. Yara ve yanık izi gibi lekeler için kullanılsa da, cilt bakımı içinde ideal bir merhemdir. Cildi pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme dönüştürür. Kozmetik bir krem olmaktan çok, doku ve hücre yenileyici etkisi sayesinde birçok tedavi yönteminde kullanılabilmektedir.

Leke Gideren Harika Sonuçlar

Cilt lekeleriniz için doktora ya da eczacınıza danışarak bu krem çeşitlerini ve farklı alternatifleri kullanabilirsiniz.  Böylelikle dışarıda yani kozmetikçilerde markasını ve içeriğini bilmediğiniz ürünleri uygulamak yerine, sağlıklı ve medikal alanda dermokozmetik ürünleri yönelerek cildinize zarar vermeden tedavi etmenizde mümkün olur. Bu ürünleri kullanan pek çok kullanıcı harika sonuçlar elde ettiğini leke kremi yorumları ile belirtmiştir.  Sizlerde bunlardan herhangi birini kullandıysanız veya farklı alternatiflerden başarılı sonuçlar elde ettiyseniz lütfen leke kremi kullanıcı yorumları bölümünde yorumlarınızı paylaşınız.  Bu sayede kullanmayan kişilere verimli bilgileri ulaştırmayı sağlayınız.

Kullanıcı Yorumları

  • Genç kızlığımda aşırı derecede sivilcelerim vardı ve sıkarak zamanla iz olmasına neden oldum, ciddi bunalım doğuran bir durumdu. Doktora gittim ve bana Expigment kremi reçete etti. İnanılması güç ama sadece birkaç kez kullanımın ardından kesin sonuçları aldım. Şimdi hiçbir lekem ve sivilce izim yok.
  • Benim doğum sonrası karın bölgemde çatlaklarım vardı, hamilelik döneminde hiçbir krem kullanmadım ve ihmal ettim. Doğumdan sonra geçmeyeceğini düşündüm ve gerçekten çok kötü duruyordu. Adeta buruş buruştu. Doktorum bana Madecassol kremi önerdi ve kullanmaya başladım, tüpün yarısına dahi gelmemiştim ki kırışıklıklarım neredeyse kayboldu. Hem medikal hem de harika bir ürün.
  • Eczaneden yüzümde oluşan güneş lekeleri için bir krem istediğimde Expigment kremi verdi bana da. Artık güneşten kaçar durumda yaşamaktaydım. Sürekli kararan bir yüz, gerçekten makyaj bile kapatmıyordu. Ama bu krem sayesinde cildimin rengi toparlandı ve istediğim orantıyı yakaladı, ayrıca tabi ki güneş lekelerimden de kurtuldum.

Leke kremi çeşitleri ve kullanıcı yorumları yazımızın sonuna geldik. Bu ve buna benzer konulara göz atmak için cilt sorunları sayfamızda cilt lekeleri konularına bakmanızı tavsiye ederiz.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Close