Nivea Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü

Son zamanlarda reklamlarda bolca gözüken ve ilgimi çeken Nivea canlandırıcı yüz yıkama köpüğü almak ve neticelerini sizlerle paylaşmak istedim. Gidip ürünü satın aldım ve cildimde denedim. Peki Nivea canlandırıcı yüz yıkama köpüğü cildimde neler yaptı? Nasıl kullanılır? Ne etkiler yarattır? Fiyatı ne? Değer mi? Değmez mi? Herşeyi yazdım.

Nivea Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü

Nivea canlandırıcı yüz yıkama köpüğü, Nivea markasının cildi canlandırmak için piyasaya sürdüğü ve formülünde E vitamini ve Hydra IQ bileşeni kullandığı bir yüz yıkama köpüğüdür.

E vitaminini anladımda, Hydra IQ nedir? Diyebilirsiniz. Hydra IQ, cildinizi temizlerken kurutmayan ve nem dengesini, cildin yumuşak kalmasını destekleyen bir formüldür. Cildinin soluk, cansız ve sağlıksız göründüğünü düşünen herkese tavsiye ediyorum. İlk yıkamadan sonra bile cildime canlılık ve tazelik getiren bu yüz yıkama köpüğünün etkilerinden bahsedeyim.

Cilde Nasıl Etki Eder?

– Nivea canlandırıcı yüz yıkama köpüğü cildi derinlemesine temizliyor. Gözeneklere yapışmış makyaj kalıntıları, yağlar ve kirlerden arındırıyor.
– İlk kullanımdan sonra bile ciltte canlılık, güzellik ve sağlıklı bir görünüm gelir.
– Yüz yıkama köpüğü çok güzel kokuyor. Dolayısıyla cildinize sürdükten sonra ciltte harika bir koku bırakıyor. Yakın temaslarda bu koku parfüm kokusunu bile bastırıyor.

Nivea canlandırıcı yüz yıkama köpüğü

Nivea Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü Nasıl Kullanılır?

Bu yüz yıkama köpüğü vücudun her yerine uygulanabiliyor. Yüz, boyun, dekolte gibi bölgeleri yıkadığınızda yukarıdaki etkilerin hepsini görebiliyorsunuz. Köpük çok yumuşak cildinize sanki pamuk sürtüyor gibi hissediyorsunuz. Kıvamı ise erkeklerin kullandığı tıraş köpüğünün çok çok daha hafifi durumda.

Şişesinde sıvı kıvamda bulunan Nivea canlandırıcı yüz yıkama köpüğü, kullanım sırasında yumuşacık bir köpüğe dönüşüyor.

Nasıl Kullanılır?

Nivea canlandırıcı yüz yıkama köpüğü kullanımı oldukça basit ve kolay. Avucunuzun içerisine bir miktar sıkıyorsunuz ve dilediğiniz yere uyguluyorsunuz. Uygularken ufak ufak dairesel hareketler yapıyor ve son olarak bol su ile bölgeyi yıkıyorsunuz.

Nivea-canlandırıcı-yüz-yıkama-köpüğü Nivea Yüz Yıkama Köpüğü

Bazı okuyucularımız göz makyajı temizlenir mi diye soruyorlar. Ancak göze değmesi durumunda bir sakıncası olur mu bilemiyorum. Çünkü üzerinde de bu konuda hiç bir şey yazmıyor.

Fiyat Nedir?

Fiyatı fena değil. En son Gratis’te 14 TL’ye satılmaktaydı. İnternet üzerinde fiyat araştırması yaptığımda (05 Eylül 2016) 11 TL’ye bile buldum. Demek ki, internette daha ucuza satılıyor.

Nivea canlandırıcı yüz yıkama köpüğü ile anlatmam gereken her şeyi sanırım anlattım. Eğer sorunuz veya konu ile alakalı kullanıcı yorumu bırakmak isterseniz aşağıdaki yorumlardan değerli yorumlarınızı bekliyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı