Rahat Giyim İçin Kombin Önerileri

Her mevsimde ihtiyacınız olan şey yalnızca, şıklığınızı kaybetmeden ve hareket alanınızı kısıtlamadan ama bir yandan da rahat ve konforlu kombinler ile kendinizi tamamlamaktır. Konforlu parçaları kombinleyerek sizlerde kendinizi kusursuz hissedebilirsiniz.

Göze çarpan bir günlük stil istiyorsanız, rahat giyim için kombin önerilerimizden bir kaçını deneyebilirsiniz. Gardırobunuz için zamansız parçalar tercih etmeniz bu anlamda önem taşıyor. Trendleri yakalamak elbette ki önemli ancak sade ve zarif aynı zamanda rahat hissetmek çok daha önemlidir.

koton

Maksi Elbiselerle Rahatlığa Kavuşun!

Özellikle beyaz ve krem ile ten rengi tonlarında kıyafetler tercih edebilirsiniz. Örneğin bir mavi kot pantolon ile ten rengi tonlarında bir blazer ceket içerisine beyaz, baskılı bir tişört tercih edebilirsiniz. Bu kombin sizi yalın fakat aynı zamanda şık hissettirecektir.

Maksi elbiselerde rahat ve zarif kombinlerin başında geliyor. Çiçek desenli olanları tercih ederek daha cesur bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Tek parça ile ideal şıklığı yakalamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Özellikle Koton’un maksi elbiselerini inceleyebilir ve bu elbiselerin sizi nasıl bambaşka bir rahatlığa kavuşturduğunu hissedebilirsiniz.

Yüksek bel son zamanlarda trendi düşmeyen bir modeldir. Yüksel bel pantolon takımlarında da oldukça şık kombinler oluşturabilirsiniz. Bu takımlar zamansız stilleri ile sizleri her daim kurtaran parçalardan bir tanesi olacaktır. Pastel tonlar zarafeti her daim peşinizden sürükleyecektir. Maksi yüksel bel ya da yüksek bel pantolon, şort ve diğer modeller için Koton’un ürünlerini inceleyebilirsiniz.

koton_

Maksi elbiselerin penye kumaşlı olanlarını da tercih edebilirsiniz. Bir babet ile şık bir kombin yakalayabilirsiniz. Özellikle bahar aylarında adeta bir kurtarıcı parça olan etekler üzerine bir triko kazak ya da tişörtler tercih edebilirsiniz.

Salaş kombinlerinizi üst seviyeye çıkarmak ister misiniz? O halde yapmanız gereken çok basit. Salaş kazak altına bir deri pantolon ile göz alıcı bir çizme ekleyebilirsiniz. Kullandığınız parçaları takılar ile ön plâna çıkartabilirsiniz. Metaller ile altınları karıştırabilir, üst üste çeşitli yüzükleri takabilirsiniz. Bunlar sizi daha tarz gösterecek minik dokunuşlardan sadece bir kaçıdır.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Close