Şems Arslan Tüy Azaltıcı Maske

Vücudun çoğu yerinde istenmeyen tüylerden ötürü görsel bir sıkıntı meydana gelebilmektedir. Daha çok yaz aylarında bu tip sıkıntılar baş göstermekte olup; kullanıcıların farklı çözüm yollarına dair hareket etmelerine neden olabilmektedir. Bunlar arasında genel olarak tüy dökücü kremler ve lazer epilasyon seçeneği yaygın olarak kullanılsa da doğal karışımlara dair bir hareket içerisinde de bulunulmaktadır. Evde kolaylıkla hazırlanabilecek olan doğal karışımların; tüylü olan bölgeye dahil edilmesi sonrasında da istenilen sonuçların zaman içerisinde elde edilebileceği de görülebilecektir. Bu tip doğal karışımlar içerisinde Güzellik Uzmanı Şems Arslan’ın paylaştığı kahve telvesi ile karbonat karışımı ideal bir sonuç sağlayabilmektedir.

Karbonat ve Kahve Telvesi Karışımı Nasıl Hazırlanır?

Karbonat ve Kahve Telvesi ile İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

Tüy dökmede yardımcı olan karbonat ve kahve telvesi karışımını hazırlamak oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Kahve fincanlarının altında bulunan telvenin hafif sulu bir halde 2 tatlı kaşığı kadar kullanılmasının yanında, içerisine 1 çay kaşığı karbonat da eklemek gerekmektedir. Ancak bu oran, tüylü bölgenin boyutuna göre de farklılık gösterebilecektir.

İlk olarak ağda ya da epilasyon işlemleri ile tüylerin bulunduğu alana müdahale etmek gerekiyor. Sonrasında da aynı gün içerisinde bu karışımın söz konusu bölgeye sürülmesi gerekiyor. Bölgeye dairesel hareketlerle sürüldükten sonraki zaman zarfında 10 dakikalık bir bekleme işlemini gerçekleştirmek tavsiye edilmektedir. Sonrasında da bu bölgenin ılık suyla detaylı bir biçimde yıkanması da önerilmektedir. Bu işlemin bir hafta boyunca her gün uygulanması sonrasında da gerekli sonuçları alabilmek olasıdır.

Şems Aslan’ın karbonat ile kahve telvesi karışımını kullanan kişilerin ölü derilerinden, batık sorunundan ve istenmeyen tüylerinden kurtulmaları durumu söz konusu olabilmektedir. Bu durum 1 haftayla sınırlı kalmamakla beraber, tüylerin azalmasına kadar devam edilerek uygulanabilmektedir. 2 aya kadar kullanılabilecek olan bu yöntem kademeli olarak kesin sonuç vermesiyle de bilinecektir. Böylelikle de en ideal sonuçları verebilmesi anlamında da etkili bir yöntem olarak görülebilmektedir. Kullanıcıların fazlasıyla memnun kalmasını sağlayacak olan kahve telvesi ve karbonat karışımı ile tam olarak bekledikleri durumlarla karşı karşıya kalmaları da söz konusudur.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Close