Vidasız İmplant Tedavisi Uygulaması

Teknolojinin gelişmesiyle beraber diş tedavisinde de farklı yöntemlerin karşımıza çıktığını görüyoruz. İmplant tedavisi yöntemi en fazla uygulanmakta olan yöntemlerin arasında yer alıyorken normalde vidalı bir şekilde yapılan bu uygulama artık vidasız olarak da uygulanmaya başlamıştır. Vidasız implant yapılması evresinde bu tedaviden faydalanacak olan kişiler bu noktada kliniğimiz gibi profesyonel bir şekilde hizmet vermekte olan uzman diş hekimlerinden destek almaya özen göstermesi gerekmektedir. Bu şekilde implant tedavisinin uygulanması sırasında sizlere bir sorun çıkarılmayacağı gibi aynı zamanda tedavi süreciniz en kısa süre içerisinde sonuçlanarak eksik dişlerinizin yenisini yeni dişlerinizle uyumlu olan dişler almaktadır.

implant

Vidasız İmplant Tedavisi Ağrılı Mı?

Vidasız implant tedavisi yerine getirileceği noktada özellikle tedavinin ağrılı olup olmadığı merak edilmektedir. Diş tedavilerinin büyük bir bölümü ağrılı olduğundan dolayı bu tedavi yöntemi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen çok fazla kişi bulunur. Vidasız olarak yapılacak olan bu tedavi yönteminde ise herhangi bir ağrı duymazsınız. Tedavinin yapılması evresinde hem öncesinde hem de sonrasında doktorunuzun sizlere önermiş olduğu ilaçları doğru ve düzeli bir şekilde kullanmalısınız. Bunun yanı sıra tedaviden net bir şekilde sonuç alabilmeniz için mutlaka ağız hijyeninize de dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde tedavi süreniz hem daha kısa sürecek hem de ağrılı bir tedavi olmadığı için işlemlerinizi rahatlıkla yerine getirmeniz mümkündür.

Vidasız İmplant Tedavisi Ücretleri

İmplant tedavisinin yapılması sırasında merak edilen bir diğer nokta ise bu tedavinin ücretlerinin ne olduğudur. Tedaviye başlanmadan önce insanlar özellikle bu tedavi için nasıl bir ücret ödenmesi gerektiğini merak etmektedir. Vidasız implant yapılması noktasında tedavi ücretleri de sizin ağız ve diş yapınıza göre değişim göstermekte olduğu gibi aynı zamanda yaptıracağınız implant sayısına göre de değişim gösterir. Ücretler sırasında detaylı bilgi alabilmeniz için kliniğimizle iletişime geçebiliriz. Diş hekimlerimiz bu noktada sizlere detaylı bilgi verebileceği gibi aynı zamanda ödeme noktasında da sizlere sunulan imkanlar diğer kliniklere göre daha uygun şartlardadır. Bu yüzden tedavinize en uygun koşullarda başlama imkanınız bulunur.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Close